LOGICONTROLS'E HOŞGELDİNİZ!

MÜŞTERİLERİMİZİN KARŞILAŞMIŞ OLDUKLARI SORUNLARI, KENDİ SORUNUMUZ KABUL EDEREK HIZLI VE ETKİN ÇÖZÜMLER HER ZAMAN ÖNCELİĞİMİZDİR.

LOGICONTROLS KİMDİR?

2011 yılından bu yana sektörde sağlam bir yer edinmiş olan firmamızın ilk amacı yeniliklere imza atmak, günümüz teknolojisinin geliştirdiği tüm ihtiyaçlara çözüm üretmek olmuştur.

Konusunda uzman liderlerimiz, mühendislerimiz ve teknik destek ekibimiz sayesinde genç, dinamik ve yaratıcı bir ekip olarak dünya çapında hizmet vermekteyiz.

İletişim ve network sistemlerindeki gelişmeler neticesinde, birçok sistem birbiri ile entegre olmuş ve bina otomasyonu dışındaki diğer sistemler de bu bütüne entegre olmaya devam etmektedir. Tüm bu gelişmeleri yakından takip eden firmamız, müşterilerimize problemsiz çalışacak ve sistemlerden maksimum verim alacak şekilde entegre çözümler oluşturmaktadır.

İhtiyaçlara çözüm üretmekle birlikte kendi ürünlerimizi “LogiControls” markamız ile üretiyor, satışını gerçekleştiriyoruz. Başta kontrol cihazı olmak üzere kendi markamızla ürettiğimiz termostat, sensör, vana ve motor gibi ürünlerimizle sektördeki gücümüzü arttırıyoruz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi karşılayacak projeleri üreten, personel kalite anlayışının odak noktasına müşterilerimizi yerleştiren, sürekli geliştirmeyi amaçlayan, insana ve çevreye saygılı bir şirket olmaktır.

Var olma sebebimiz müşterilerimizdir. Bizler için müşteri memnuniyeti her şeyden önce gelir. Onların ihtiyaçlarını yerinde anlayıp, en etkin çözümleri sunarak memnuniyetlerini sağlamak ilk hedefimizdir. Her zaman iyiyi hak eden müşterilerimizin isteklerini doğru analiz edip, yerinde çözümler üretmekteyiz…

Dürüst ve güvenilir olmak temel ilkemizdir. Açık, şeffaf ve etik kuralları göz ardı etmeyen bir yönetim tarzını benimseyerek ortak değerlerimiz olan özgüven, dürüstlük, takım ruhu ve dayanışma ile hizmetlerimize devam etmekteyiz…

Müşterilerimizin karşılaşmış oldukları sorunları, kendi sorunumuz bilerek en hızlı ve etkin çözümler üretmek her zaman önceliğimizdir…

VİZYON VE MİSYON

Vizyonumuz; LogiControls markamızı otomasyon sektöründe Türkiye’de ve Dünya’da zirveye taşımaktır. Bununla birlikte LogiGroup altında büyüyerek yolumuza devam etmektir.

Misyonumuz; ekip olarak firmamızı ve kendimizi “mükemmele ulaştırmak” için elimizden gelenin en iyisini yapmaktır.

Temel görevimizi gerçekleştirme tarzımız görevin kendisi kadar önemlidir. Gücümüzün kaynağı çalışanlarımızdır. Onlar için, kendilerini geliştirirken içinde bulundukları kurumu da geliştirmek yaşam biçimidir.

Grubumuzun yaydığı bilgi ve beceri sayesinde ülkemizin gelişmesinde etkin bir rol oynamak en büyük hedefimizdir.

OEM

OEM olarak nitelendirdiğimiz üretici firmalarımız ile onların sorunlarını çözmek, ihtiyaçlarını gidererek, yapacakları yeni yatırım ve üretimlerde onlara destek olmak ve maliyetleri düşürmek amaçlı Yazılım ve Elektronik Donanım anlamında hizmet üretiyoruz.

Bütün üretim tiplerinizde ve yapılarda ihtiyaç duyulabilecek OEM çözümler üretiyoruz. Sektörün birçok büyük firması ile yürüttüğümüz bu süreçlere siz de dahil olabilirsiniz.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

GRUBUMUZUN YAYDIĞI BİLGİ VE BECERİ SAYESİNDE ÜLKEMİZİN GELİŞMESİNDE ETKİN ROL OYNAMAYA DEVAM EDİYORUZ!

Türkiye’nin ve Dünya’nın bir çok yerinde, başarılı projelere markamızla imza atıyoruz.
Uzman ekimiz ve partnerlerimizle mühendislik gücümüzü koruyoruz.
Değişmeyen ürün kalitemizle geleceği önceden yakalıyor ve geliştirmeye devam ediyoruz.
Parterlerimize yeni iş alanları yaratıryoruz.
Her zaman kaliteli ve fiyat avantajlı ürünler sunuyoruz.

DÜNDEN BUGÜNE LOGICONTROLS

BAŞARILI OLMAYI ENERJİNİN GERÇEK KAYNAĞI OLAN İNSANDAN ÖĞRENEREK 10 YILDIR BİZİMLE İLERLEYEN ÇALIŞMA ARKADAŞLARIMIZA VE MÜŞTERİLERİMİZE TEŞEKKÜR EDERİZ.

2011

LogiControls kuruldu.

2012

Dünyadaki birçok üretici ile anlaşmalar yapılarak, Mekanik Bina Otomasyonu dalındaki ekipman ihtiyaçları LogiControls markası altında toplandı.

2013

Distribitörü olduğumuz Saia-Burgess markasının Honeywell tarafından satın alınması ile Honeywell birlikteliğimiz başladı.

2014

Yazılım ve Donanım alanındaki Ar-Ge ekiplerimiz ile sektörde lider ve yenilikçi adımlar atıldı.

2015

Ekibimiz ve Partnerlerimizle büyüyerek, sektöre yön verme arzumuzla 2021 için yeni hedeflerimizin peşinden gidiyoruz.

2021

10. yılımızı sizlerle kutlamanın gururunu yaşıyoruz.